В Охтирці річка винесла на берег бойову гранату

Небезпека полягала в тому, що граната знаходилась в бойовій готовності, без чеки

 

В Охтирці до місцевих правоохоронців звернувся 35-річний чоловік. Він повідомив, що під час прогулянки вздовж берега річки натрапив на старий боєприпас. Під час огляду правоохоронці встановили, що це не що інше, як ручна граната РГД-33 часів Другої світової війни. Граната знаходилась в бойовій готовності, без чеки, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

Для подальшого знешкодження боєприпасу поліцейські викликали спеціалістів саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування управління МНС та виставили охорону, аби не допустити в небезпечну зону сторонніх осіб.

Працівники поліції звертаються до громадян з проханням бути пильними та обачними в разі виявлення подібних "сюрпризів" і нагадують: за жодних обставин не слід чіпати їх руками чи торкатися будь-якими предметами, не переміщувати, не розпалювати поруч чи кидати у багаття, й тим більше не слід самостійно намагатися їх розібрати.

Ціною такої нерозважливості, легковажності чи необізнаності може стати каліцтво чи навіть смерть. Поліцейські радять сповістити про знахідку на цілодобову безкоштовну спецлінію 102 та до приїзду спеціалістів-вибухотехніків не допускати до неї сторонніх осіб.

Нагадаємо, що у Харкові на вулиці схопили чоловіка з гранатою РГД-5

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #ДСНС