Унікальні кадри: Як прикордонники за допомогою дронів змогли відбити полонених бійців (ВІДЕО)

На Сумщині прикордонники змогли за допомогою дронів відбити у противника трьох українських військовополонених (ВІДЕО)
 

Михайло Хомченко

Про це розповіли у пресслужбі ДПСУ, передає Depo.Суми.

Як розповів прессекретар Сумського прикордонного загону прессекретар Сумського прикордонного загону Роман Ткач, днями, на одній з ділянок ведення активних бойових дій на Сумському напрямку оператори БпЛА Сил оборони врятували життя трьом українським захисникам, яких ворог захопив у полон.

Оператори-прикордонники розвідувальних дронів виявили ворожу групу, яка захопила в полон трьох українських захисників. На допомогу прикордонникам, для перехвату й знищення противника, негайно вилетіли декілька екіпажів БпЛА 1 окремої танкової Сіверської бригади.

"Українські оператори БпЛА провели спільну унікальну операцію, їм вдалося відділити ворога від українських воїнів та за допомогою скидів змусити противника втекти. У противника не було шансів, він залишив полонених та відступив, рятуючи своє життя. Надалі, спільними зусиллями операторів підрозділів Сил оборони, за допомогою підсвіток на дронах, вдалося вивести бійців до українських позицій", – розповів Ткач.

Завдяки високій майстерності та злагодженості операторів БПЛА складових Сил оборони України, вдалося врятувати українських воїнів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми