ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Напередодні Великодня циганки "розвели" сумчан на сотні тисяч гривень

Незважаючи на давно описані схеми видурювання грошей, наші громадяни продовжують вестись на стандартні "розводи" і віддават шахраям останні гроші
Depo.
8 квітня 2015 12:30
ФОТО: depo.ua

Старі і, здавалося б, всім відомі шахрайські схеми продовжують безвідмовно діяти, пише Суми.depo.ua. Тільки за останні тижні гаманець зловмисників потовстішав на значны суми, які вони вкрали або видурили у довірливих громадянок. І це лише три епізоди.

Так, жителька села Уздиця Глухівського району довірилась двом циганкам, які "побачили" у неї пристріт. Налякавши жінку, що до Пасхи та може і не дожити, шахрайки почали проводити ритуал зцілення вдома у хворої. Кілька разів вони посилали стареньку за необхідними для процедури речами, а самі у цей час обшукували її помешкання. Зціливши жінку, "рятівниці" пішли геть. Через деякий час бабуся виявила пропажу: з будинку зникли 10 тисяч доларів, які її донька залишила на зберігання.

Двох інших жительок сіл Глухівського і Шосткинського районів "розвели" на гроші телефонні шахраї. Представившись працівниками міліції, вони запропонували заплатити 13 і 7 тисяч гривень за не притягнення їхніх родичів до відповідальності за скоєні злочини. Не замислюючись обидві жінки перерахували гроші на вказані рахунки. І тільки після цього зв'язувалися із рідними.

Мітки: #