ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українцям порадили менше пити, щоб більше платити за комуналку

А зекономлені на випивці гроші треба віддавати за "комуналку"
Depo.
15 квітня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
Українцям порадили менше пити, щоб більше платити за комуналку
Українцям порадили менше пити, щоб більше платити за комуналку

Про це заявила начальник управління економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку (Мінрегіону) Наталія Хоцянівська сьогодні, 15 квітня, пише depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

За її словами, за статистичними даними мешканці України витрачають на алкоголь і куріння більше грошей, ніж на "комуналку".

"Я за 9 місяців взяла статистичні дані щодо кількості витрат населення на спиртні напої, пиво та тютюнові вироби. Шановні, ми 43 мільярди гривень випили і викурили, а сплатили за комунальні послуги - 36 мільярдів. І розповідаємо про те, що у нас є підстави не платити за комунальні послуги", - заявила Хоцянівська.

Також вона додала, що задекларовані доходи населення в 2014 році в цілому склали 811 мільярдів гривень.

"Якщо це порівнювати з сумою нарахованих послуг, а це 39,5 мільярдів, від отриманих доходів це складе лише 4,9%", - зазначила Хоцянівська.

Вона також пояснила, що існує великий розрив між офіційно декларованими і реальними доходами населення.

Для ілюстрації вона навела дані, що при задекларованих показниках 811 мільярдів доходів населення лише у роздрібній торгівлі українці витратили 903 мільярда.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до профільних міністерств, з наказом пояснити, яким чином формується нова ціна на комунальні платежі.

Мітки: #