ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українсько-російський кордон на Сумщині обладнали спостережними вежами

З настанням тепла активізувалися роботи з облаштування лінії державного кордону
Depo.
16 квітня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

З настанням весняного тепла активізувалися роботи з облаштування лінії державного кордону на сумській його ділянці. Йдеться насамперед про встановлення інженерних загороджень, прихованих спостережних постів, блокування об'їзних доріг, обладнання найбільш вразливих місцин протитанковим ровом.

Про це "Урядовому кур'єру" повідомив начальник Сумського прикордонного загону Дмитро Ільчинський, наголосивши, що комплекс заходів, які покликані протидіяти можливій агресії Російської Федерації, розпочали ще рік тому.

Область отримала понад два мільйони гривень для закупівлі й монтажу шести металевих спостережних веж. Їх уже встановлено, що дає змогу контролювати ситуацію на кордоні. Разом з тим створено систему оборонних споруд - обладнано блокпости, вогневі точки, загородження та укриття для персоналу.

За словами Дмитра Ільчинського, обстановка на кордоні повністю під контролем. Особовий склад правоохоронців цілодобово несе вахту, що унеможливлює виникнення позаштатних ситуацій.

І хоча відвертих спроб незаконного перетину озброєними особами чи військовою технікою не зафіксовано, робота триває в посиленому режимі. Всі транспортні засоби оглядають із залученням службових собак.

З початку нинішнього року прикордонники виявили 66 осіб, які використовували підроблені, чужі або недійсні паспорти. Ще чотирьох затримали взагалі без документів.