ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учасники АТО з Сумського району отримали допомогу на 393 тисячі гривень

У 2016 році планується залучити близько 347,5 тисяч гривень
Depo.
29 січня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua
Учасники АТО з Сумського району отримали допомогу на 393 тисячі гривень
Учасники АТО з Сумського району отримали допомогу на 393 тисячі гривень

Всі служби Сумського району разом з місцевими радами намагаються допомогти і підтримати  учасників  АТО та їх рідних. При цьому використовуються кошти  субвенції з державного бюджету  на виплату пільг на тверде паливо та скраплений газ, на санаторно – курортне  лікування, психологічну реабілітацію, забезпечення технічними засобами реабілітації, компенсацію середнього заробітку підприємствам за мобілізованих працівників, придбання житла, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Сумської райради.

Сільськими та селищними радами за рішеннями виконкомів учасникам АТО, сім’ям загиблих військовослужбовців у зоні АТО та сім’ям учасників АТО надавалася матеріальна допомога (від 1,5 до 2,5 тис грн на родину), допомога у завезенні та забезпеченні паливом, продуктами харчування, звільнення від оплати за харчування дітей  у дитячих садочках ті ін.

За повідомленнями сільських та селищних рад, у минулому році допомога надана 196 особам із числа учасників АТО та 70 їх родинам на загальну суму 392,7 тис гривень за рахунок коштів місцевих бюджетів та спонсорської допомоги.

У 2016 році за оперативними повідомленнями сільських та селищних рад, планується залучити близько 347, 5 тисячі гривень.

Зазаначимо, в Єдиному державному автоматизованому реєстрі на обліку знаходяться 357 участників АТО із Сумського району.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми