ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У замку Саксонії знайшли схованку Гітлера з коньяком (ФОТО)

У Німеччині виявлено нацистську схованку із запасами дорогих алкогольних напоїв. Знахідка була зроблена в Саксонії в підвалі знаменитого замку Морицбург
Depo.
5 червня 2015 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Bild.

Кілька років тому замок придбав ресторатор Сільвіо Штельцер. Готуючи свої нові володіння до реконструкції, він наткнувся на каскад із шести підвалів, прихованих під земляним насипом. Усередині ресторатор виявив сотні ящиків з коньяком і шампанським, а також делікатесними сирами, ковбасами, вершковим маслом, кавою, печивом, шоколадом і сигаретами.

Сам Гітлер спиртні напої не вживав, так само як не курив і не їв м'ясо. Тому дослідники вважають, що він уклав угоду з власником замку - принцом Ернстом Генріхом Саксонським. Фюрер віддав йому частину припасів в обмін на притулок. В ті дні, як відомо, вже йшли масовані бомбардування Берліна.

У замку Саксонії знайшли схованку Гітлера з коньяком (ФОТО) - фото 1

Підтвердження, що саме за дорученням Гітлера солдати СС сховали масу делікатесів в підвалах замку Морицбург, містяться в нещодавно опублікованих записках принца. Він уточнив, що продукти були завезені на декількох автомобілях пізно вночі. Та ж частина продуктів, що дісталася принцу, який втік із замку взимку 1945 після бомбардувань Дрездена і наступу Червоної армії, імовірно потрапила до радянських солдат. Тоді ж вони знайшли і вивезли в СРСР заховані в лісі принцом і його синами сімейні коштовності в 40 ящиках.

У замку Саксонії знайшли схованку Гітлера з коньяком (ФОТО) - фото 2

А ось заховане в підвалах продовольство пролежало понад 70 років до наших днів. Експертам тепер належить оцінити вартість знайденого, але вже зрозуміло, що вона буде чималою. "Я поки не вирішив, що робити зі знахідкою", - зізнався в інтерв'ю місцевим газетам Сільвіо Штельцер. Не виключено, що продукти пустять з молотка.