ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Сум біля МакДональдса відкрили нову жіночу консультацію

Відділення буде обслуговувати 26 тисяч сумчанок
Depo.
20 січня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua
У центрі Сум біля МакДональдса відкрили нову жіночу консультацію
У центрі Сум біля МакДональдса відкрили нову жіночу консультацію

На вул. Набережна річки Стрілки, 20 відкрито нову жіночу консультацію №2, яка увійшла до структури КУ "Сумський міський клінічний пологовий будинок №1". Раніше за цією адресою розташовувалося педіатричне відділення, що переїхало на вул. Іллінську до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал. 

30 вересня депутати Сумської міської ради проголосували за передачу в оперативне управління та на баланс міському пологовому будинку нежитлових приміщень по вул. Набережна річки Стрілки.

Докладніше: Жіночу консультацію переселили у центр міста

Необхідні зміни пов’язані з втіленням в життя нових медичних реформ. Згідно нормативних законодавчих документів у структурі Центру первинної медико-санітарної допомоги не передбачено жіночих консультацій, тому її перевели у структуру пологового будинку та відвели для розташування нове приміщення.

У центрі Сум біля МакДональдса відкрили нову жіночу консультацію - фото 1

На капітальні ремонти приміщення для жіночої консультації спрямували більше мільйона гривень. Тут провели повну реконструкцію, здійснили перепланування, встановили нові перегородки, облаштували реєстратуру, кабінети для лікарів та підсобні приміщення, провели оздоблювальні роботи, частково замінили вікна.

У центрі Сум біля МакДональдса відкрили нову жіночу консультацію - фото 2

Наступного року тут планують оновити меблі, закупити додаткове обладнання для лабораторії, оновити апарат для ультразвукової діагностики.

У жіночій консультації №2 працюють 7 лікарів, 6 акушерок (населення району обслуговування 26 тисяч жінок).

Нині на стадії завершення капітальний ремонт приміщення по вул. Парковій, де буде розміщуватися жіноча консультація №3.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми