У сумського екс-губернатора Шульги хочуть забрати все

Прокуратура звернулась до суду з клопотанням про відсторонення його від займаної посади проректора у Національному авіаційному університеті

Прокуратура Сумської області 12 лютого 2016 року звернулась до Зарічного районного суду м. Суми з клопотанням про відсторонення від займаної посади підозрюваного в низці службових злочинів колишнього народного депутата України. У ході досудового слідства встановлено, що один із свідків перебуває в прямому підпорядкуванні колишнього народного обранця, що дає можливість підозрюваному тиснути на нього. Як повідомив прокурор прокуратури Сумської області Богдан Волобуєв, розгляд вказаного клопотання відбудеться 15 лютого поточного року, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Нагадаємо, що підозрюваний працює проректором одного із Київських ВУЗів і є державним службовцем 1 рангу, йому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудове розслідування триває.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми