ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумській області фіскали закрили чотири кримінальні провадження

17 квітня 2015 року органами фіскальної служби було завершено прийом заяв на застосування податкового компромісу. Всі заяви оброблені і підведені остаточні підсумки цієї кампанії
Depo.
18 травня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua

З початку запровадження процедури податкового компромісу 34 суб'єкта господарювання на Сумщині виявили бажання скористатися цією можливістю та подали заявки на досягнення згоди щодо застосування податкового компромісу на загальну суму 86,1 млн.грн, пише Суми.depo.ua.

За результатами розгляду отриманих заяв фіскальними органами погоджено застосування податкового компромісу на суму основного платежу 75,7 млн. грн. Відповідно, до бюджету сплачено 3 млн. 785 тис.грн., у тому числі податку на додану вартість 2 млн. 234 тис.грн., податку на прибуток 1 млн. 551 тис. грн.

Серед платників, що забажали скористатись перевагами податкового компромісу, виявилися суб'єкти господарювання, щодо яких слідчими податкової міліції провадилося досудове розслідування за фактами ухилення від сплати податків. Вже закрито 4 кримінальних провадження, у яких до бюджету сплачено 284 тис.грн, повідомляє ГУ ДФС у Сумській області.

Мітки: #