ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У сумській дитячій лікарні поставили свою електростанцію

Міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди отримала дизель-генераторну електростанцію вартістю 300 тисяч
Depo.
30 грудня 2015 10:07
ФОТО: depo.ua
У сумській дитячій лікарні поставили свою електростанцію
У сумській дитячій лікарні поставили свою електростанцію

Завдяки новій установці, лікарні більше не страшні відключення світла. У випадку таких, дизель-генератор спрацює автоматично та забезпечить електропостачання до найважливіших відділень закладу, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Такими дизель-генераторами облаштовані всі лікарні міста, окрім пологового будинку та стоматологічної поліклініки, вони – перші у черзі на наступний рік.

На встановлення дизель-генератора з міського бюджету спрямувано 297,8 тис. грн. Його потужності вистачить на 16 годин безперервної роботи.

Завдяки конкурсним торгам, місто заощадило близько 20% коштів, які перерозподіляли на внутрішні потреби медичних закладів обласного центру.

Цьогоріч коштом міського бюджету в дитячій лікарні завершено капітальний ремонт приміщень інфекційного відділення №2, на що спрямували 205 тис. грн. Бокси відділення оснащені окремими виходами, для госпіталізації інфекційно-хворих.

Крім того, цьогоріч капітально відремонтували покрівлю дитячої лікарні (760 тис. грн.), неврологічне відділення стаціонару (95,0 тис. грн.).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми