UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах визначились із місцями торгівлі до Великодня


Продавати товари до Великодня почнуть з 30 березня
 

У Сумах визначились із місцями торгівлі…

 

Виконавчий комітет визначив місця, де в Сумах буде здійснюватися роздрібна торгівля штучними квітами, великодньою випічкою, кондитерськими виробами напередодні Великодніх свят і поминального тижня, передає Depo.Суми із посиланням на "Сайт міста Суми".

До переліку увійшли 15 адрес, де буде здійснюватися торгівля. Члени виконавчого комітету зобов'язали відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів здійснити організаційні заходи щодо впорядкування торгівлі, а управління "Інспекція з благоустрою міста Суми" - забезпечити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання та фізичними особами Правил благоустрою.

Суб'єкти господарювання відповідно до рішення виконавчого комітету повинні здійснювати торгівлю штучними квітами, пасхальною випічкою і кондитерськими виробами за умови дотримання порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, правил благоустрою міста Суми, податкового, трудового законодавства України.

Почнуть торгувати пасхальним товаром з 30 березня.

Джерело фото: elitefon

Нагадаємо, що в Україні в 2019 році буде 11 додаткових вихідних. У квітні, згідно з календарем, уряд рекомендує роботодавцям встановити одразу п'ять вихідних поспіль27 квітня (субота), 28 квітня (неділя, Великдень), 29 квітня (понеділок, вихідний за неділю), 30 квітня (вівторок, доведеться відпрацювати 11 травня), 1 травня (середа, офіційний вихідний).

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook