UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах відкрили пам'ятний знак загиблому студенту-воїну

Скульптуру встановлено на честь студентів і випускників СумДУ, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України

У Сумах відкрили пам'ятний знак загиблом…

2 вересня в Сумському державному університеті урочисто відкрили скульптуру "Пам'ятний знак загиблому студенту-воїну". Про це повідомляє Depo.Суми із посиланням на sumy.today.

Скульптуру встановлено на честь студентів і випускників СумДУ, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України. Ідея встановлення скульптури належить студенту навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Владиславу Філатову та випускниці факультету електроніки та інформаційних технологій Оксані Опарій. Проєкт переміг у конкурсі студентських ініціатив, який проводить студентське самоврядування СумДУ, та був підтриманий організаційно і фінансово ректоратом університету. Скульптором пам'ятного знаку став Олексій Шевченко.

За словами Оксани Опарій, прообразом скульптури став випускник СумДУ, солдат 93 окремої механізованої бригади Збройних сил України Роман Атаманюк, який загинув поблизу Донецького аеропорту біля с. Опитне в 2015 році: "У нас була ідея створити не пам'ятний меморіал, до якого будуть приходити плакати, а навпаки це буде місце, куди будуть приходити, щоб пишатися, що були такі студенти".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook