UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах провели тендер на будівництво дитячого садка

Очікувана вартість робіт складає майже 67,5 млн гривень

У Сумах провели тендер на будівництво ди…

У Сумах провели тендер на нове будівництво дитячого садка у 12-му мікрорайоні. Інформація про це з’явилася у системі електронних закупівель "Прозоро". Замовник – управління капітального будівництва Сумської міськради, передає Depo.Суми із посиланням на UA: СУМИ.

Очікувана вартість робіт складає майже 67,5 млн грн. В аукціоні взяли участь три будівельні компанії. Це ТОВ "Топаз", АТ "Сумбуд" та ТОВ "Профт Буд Сістем".

"Протягом п’яти днів тендерний комітет розгляне пропозиції, потім 10 днів є на їх оскарження. Якщо хтось, знову ж таки, з учасників тендеру хоче це оскаржити, він має на це повне право, заборонити йому ніхто не може. Тому переможець в найкращому випадку буде визначений за три тижні", - говорить начальник управління капітального будівництва Віталій Шилов.

Найнижчу ціну, близько 59 млн гривень, запропонувала будівельна компанія "Топаз". Чому порахували саме таку цифру, директор підприємства Микола Сіроштан коментувати відмовився. Тендер оголосили вдруге, бо перший, який провели у червні, скасували. Зробили це через скаргу однієї з фірм-учасників до Антимонопольного комітету. Це компанія "Профт Буд Сістем", яка подалася знову. Чи оскаржуватимуть рішення замовника на цей раз, поки не відомо.

За словами начальника управління капітального будівництва Віталія Шилова, цього року планують звести фундамент – на 5,5 млн грн. Добудувати мають у наступному. Це буде заклад на 160 дітей. Зараз у тому районі працює два садочки №2 та №8. За інформацією начальниці управління освіти та науки сумської міськради Антоніни Данильченко, там навчається близько 800 дітей.

Нагадаємо, що у дитсадках Вінниці завершили встановлення систем очищення води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook