UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах продуктовий магазин оштрафували на кругленьку суму


Через численні порушення дирекція магазину сплатить штраф у розмірі 25 тисяч гривень
 

У Сумах продуктовий магазин оштрафували…

Спеціалісти Буринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області під час заходів контролю в продуктовому магазині, розташованому у м. Буринь по вул. Незалежності, буд. 4В зафіксували значну кількість порушень у сфері безпечності харчових продуктів та гігієнічних вимог, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

Серед основних: реалізація харчових продуктів з порушенням температурного режиму, персонал не пройшов навчання з питань гігієни персоналу, не надано доказів проведення миття обладнання та інвентарю, не надано доказів боротьби з гризунами та шкідниками в приміщенні магазину, вітрини для зберігання ковбаси та сиру мають численні тріщини, що збільшує ризик забруднення та потрапляння шкідливих мікроорганізмів до продуктів харчування. Всі виявлені порушення були зафіксовані спеціалістами управління на боді камери.

По даному факту винесено постанову про накладення на оператора ринку штрафу у розмірі шести мінімальних заробітних плат – 25 038,00 гривень.

Не погодившись з даною постановою, оператор ринку оскаржив її до Сумського окружного адміністративного суду. Головним управлінням під час розгляду даної справи в суді була доведена правомірність проведеної перевірки та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим рішенням Сумського окружного адміністративного суду відмовлено в задоволенні позовних вимог ФОП Паламарчук С.Ю.

На даний час, Головне управління підготувало документи для передачі постанови про застосування штрафних санкцій для її примусового виконання до органів державної виконавчої служби.

Нагадаємо, що у Кропивницькому на Вокзальній ганяли торговців "з асфальту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook