UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах продовжують демонтаж кіосків

Протягом 2019 року у місті примусово демонтували 40 незаконно встановлених об’єктів

У Сумах продовжують демонтаж кіосків…

У Сумах продовжують прибирати тимчасові споруди. Роботи з демонтажу проводили у п'ятницю та суботу, 1–2 листопада, на вул. О. Аніщенка, проспекті М. Лушпи та вул. Шевченка, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

КП "Міськсвітло" провело відключення об’єкта від електромережі. Встановити власників тимчасових споруд поки не вдалось, тому вони зберігатимуться на території КП "Центр догляду за тваринами".

У відповідності до пункту 2.9. Порядку демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території Сум, якщо власник знайдеться і схоче повернути демонтований об’єкт, він зможе це зробити після надання уповноваженому органу документа, що посвідчує особу; документів, які засвідчують право власності на об’єкт, чи документів, на підставі яких він був встановлений/розміщений, або правовстановлюючих документів на матеріали, з яких виготовлено об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат за зберігання – в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян за добу зберігання (відповідно до кількості днів зберігання), наданої суб'єктом господарювання, який зберігав демонтований об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат в подвійному розмірі за демонтаж, завантаження та доставку до місця зберігання – у відповідності до калькуляції, наданої суб’єктом господарювання, який безпосередньо займався демонтажем (знесенням) ТС та відключення від інженерних мереж – у відповідності до калькуляцій, наданих суб'єктами господарювання, які безпосередньо займались відключенням; прибирання території (місця розташування) від сміття, що залишилося після демонтажу, – у відповідності до калькуляції, наданої суб'єктом господарювання, який виконував роботи з прибирання.

За інформацією управління архітектури та містобудування, протягом 2019 року проведено примусовий демонтаж 40 незаконно встановлених/розміщених об’єктів.

Нагадаємо, що у Полтаві демонтували МАФ на вулиці Європейській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"