UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах може з'явитись новий цвинтар

Нове кладовище спроектують в районі с. Новоселиця

У Сумах може з'явитись новий цвинтар…

1 липня, на апаратній нараді в мерії обговорювалося питання закінчення будівництва кладовища в районі 40-ї підстанції та виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво кладовища в районі с. Новоселиця, передає Depo.Суми із посиланням на "Данкор.Онлайн".

За словами начальника управління капітального будівництва Віталія Шилова, щороку  міським бюджетом на облаштування кладовища в районі 40-ї підстанції виділяється 3-4 мільйони гривень, роботи ведуться.  

"За нашими підрахунками в районі 40-ї підстанції ще можна працювати мінімум 4-5 років, і ми забезпечені роботою і комунальне підприємство. Стосовно Новоселиці, розробити документацію немає проблем, але виконувати роботи відразу на двох об'єктах буде для бюджету міста накладно. Я хотів би повернутися до цього питання десь років через два. Якщо ми зробимо проектно-кошторисну документацію, вона просто втратить свою актуальність, коли ми зберемося будувати кладовище", - повідомив чиновник.

Мер Сум Олександр Лисенко дав доручення готувати проектно-кошторисну документацію щодо нового кладовища на наступний рік, а через тиждень доповісти щодо пропозицій будівництва.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині вандали зруйнували святилище

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook