UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах медики, які працюють з хворими на COVID-19, отримають доплати

Кошти виплачуватимуть працівникам шести медичних закладів Сум

У Сумах медики, які працюють з хворими н…

Лікарі, медсестри та молодший медперсонал у Сумах отримуватимуть щомісячні доплати до зарплати, якщо вони працюють з хворими на COVID-19, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 28 квітня 2020 року № 220 "Про затвердження Порядку встановлення та виплати додаткової доплати до заробітної плати працівникам, що задіяні безпосередньо до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2" доплати здійснюватимуть з бюджету Сумської міської ОТГ, у тому числі – за рахунок економії фонду оплати праці працівників апарату та виконавчих органів міськради.

Кошти виплачуватимуть працівникам шести медичних закладів Сум, а саме: КНП "Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди", КНП "Клінічна лікарня № 4", КНП "Клінічна лікарня № 5", КНП "Центральна міська клінічна лікарня", КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1", та КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2".

Доплата встановлюється лікарям, у тому числі, лікарям-консультантам, медичним сестрам, молодшим медичним сестрам, лаборантам, фельдшер-лаборантам, рентген-лаборантам та біологам.

У відповідності до рішення виконкому, лікарі отримуватимуть 10 тис. грн. на місяць, медичні сестри – 7 тис. грн. на місяць, молодші медичні сестри, за умови перебування у закладі охорони здоров’я більше п’яти пацієнтів на час надання медичної допомоги – 7 тис. грн. на місяць.

Забезпечити ведення обліку робочого часу медпрацівників, які задіяні у лікуванні пацієнтів, хворих на COVID-19, мають керівники закладів охорони здоров’я.

Також доплати передбачені лікарям-консультантам та іншим медпрацівникам, які можуть бути залучені до лікування хворих на коронавірус. Їм доплачуватимуть за фактичний час роботи з пацієнтом. Це стосується і лікарів, медичних сестер, лаборантів та фельдшерів-лаборантів, задіяних в наданні первинної медичної допомоги.

Джерело фото: Сумська міська рада 

Нагадаємо, що ВООЗ рекомендує перевірити випадки нетипової пневмонії у грудні 2019 на коронавірус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"