UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Сумах демонтовують незаконно встановлені гаражі та кіоски

У місті спеціальна комісія демонтувала три незаконно встановлені об’єкти

 

У Сумах демонтовують незаконно встановле…

У Сумах комісія з питань демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення демонтувала три незаконно встановлені об’єкти, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

Роботи з демонтажу провели 31 травня по вул. Нахімова, біля буд. 30 (тимчасова споруда синього кольору) та по вул. Г. Кондратьєва, біля буд. 171 (тимчасовий (металевий) гараж коричневого кольору), 14 червня – по вул. Ковпака, зупинка "Обласна дитяча лікарня" (тимчасова споруда сірого кольору).

У відповідності до пункту 2.9. Порядку демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території міста демонтовані об’єкти повертаються власнику після надання уповноваженому органу відповідної заяви та:

  •  документа, що посвідчує особу;
  •  документів, які засвідчують право власності на об’єкт, чи документів, на підставі яких він був встановлений/розміщений (навіть якщо строк їх дії минув) або правовстановлюючі документи на матеріали, з яких виготовлено об’єкт;
  • документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат за зберігання - в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян за добу зберігання (відповідно до кількості днів зберігання), наданої суб'єктом господарювання, який зберігав демонтований об’єкт;
  • документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат в подвійному розмірі за: демонтаж, завантаження та доставку до місця зберігання - у відповідності до калькуляції, наданої суб’єктом господарювання, який безпосередньо займався демонтажем (знесенням) ТС; відключення від інженерних мереж – у відповідності до калькуляцій, наданих суб'єктами господарювання, які безпосередньо займаються відключенням; прибирання території (місця розташування) від сміття, що залишилося після демонтажу, у відповідності до калькуляції, наданої суб'єктом господарювання, який виконував роботи з прибирання.

Нагадаємо, що у Подільському районі Полтави демонтували два незаконні МАФи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook