У Сумах змінили соціальні нормативи щодо споживання електроенергії

З 1 січня змінюються соціальні нормативи на електропостачання, в межах яких надаються пільги та субсидії

За даними Департаменту соціального захисту населення, норму споживання за послугою "електропостачання" зменшено, передає Depo.Суми із посиланням на "Сайт міста Суми".

Для житлових приміщень, крім тих, які вказані нижче - 70 кВт год на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 190 кВт год на місяць.

Для житлових приміщень, обладнаних стаціонарними електроплитами, при наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт в місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 230 кВт год на місяць.

Для житлових приміщень, обладнаних стаціонарними електроплитами, при відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт в місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 250 кВт год на місяць.

Для житлових приміщень, не обладнаних стаціонарними електроплитами, при наявності централізованого постачання холодної води і при відсутності централізованого постачання гарячої води і газових водонагрівальних приладів - 100 кВт на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 220 кВт год на місяць.

У зв'язку зі зміною соціальних норм споживання з вищезгаданої послуги департаментом буде виконано перерахунок діючих житлових субсидій до кінця поточного місяця.

Нагадаємо, що промисловості підвищили тарифи на електрику на 8-11%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми