ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах з'явилася "контора", яка "піаритиме" реформи місцевого самоврядування серед населення

Офіс з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади підпорядкований Мінрегіону України
Depo.
15 травня 2015 18:06
ФОТО: depo.ua

До Офісу реформ входить 5 фахівців - керівник і 4 менеджери, завданням яких є супровід процесу реформ, формування механізмів управління громадами на європейських засадах, пише Суми.depo.ua.

Як підкреслила директор офісу Ніна Мельник, аналіз спроможності громад свідчить, що 92 їх відсотки є дотаційними, що ще раз підтверджує необхідність змін. Але до питання реформ необхідно підходити свідомо, обдумано, мудро і толерантно. Тому офіс надаватиме інформаційну, консультаційну, організаційну, методичну допомогу в реалізації реформи місцевого самоврядування.

Своїм основним завданням керівник офісу назвала проведення роз'яснювальної роботи, отримання зворотної інформації та її аналіз. Для цього будуть проводитися семінари, виїзні зустрічі.

Представники офісу реформ пояснюватимуть, як проходитиме децентралізація влади на місцевому рівні, допомагатимуть донести до кожного жителя Сумщини інформацію про позитивні зміни, що дасть реформа.

Офіс реформ знаходиться за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, к.48а та 48б. Контактні телефони: (0542) 700 648 та 700 649.

Мітки: #