ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах вперше пройшов фестиваль науки

У рамках святкування Дня науки Сумський державний університет зібрав громадськість міста на фестивалі освіти, науки і культури «СумДУ – сумчанам».
Depo.
20 травня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
У Сумах вперше пройшов фестиваль науки
У Сумах вперше пройшов фестиваль науки

Учасники свята, серед яких було чимало школярів, занурилися у світ науки, познайомилися з мистецьким і спортивним життям університету, пише Суми.depo.ua.

Під час заходу працювали секції «Цікава наука» з інженерії, медицини, ІТ-технологій, де всім охочим демонстрували апарат Тесла, хімічні досліди, заморожування квітів у рідкому азоті, ультразвуковий генератор туману, експерименти з сухою водою та гелієм тощо.

У тематичних наметах були представлені всі факультети, Медичний інститут, центр підтримки сім'ї, кафедра військової підготовки, культурно-мистецький центр, відділ позанавчальної роботи, волонтерський загін, студентське самоврядування, профспілкова організація студентів, студмістечко, студентська соціальна служба, департамент міжнародної освіти, бібліотека, спортклуб, автошкола, школа безпеки.

Крім того, на присутніх чекали брейн-ринги та інші інтелектуальні турніри, міні-матчі з футболу, настільного тенісу, волейболу, квест територією університету, авіамодельне шоу, перегони моделей човнів на озері, танцювальні батли, польова кухня, показові виступи школи бойових мистецтв, секцій з екстремальних видів спорту, класу Конфуція тощо.

Фестиваль, що проводиться у СумДУ вперше, був ініційований проректором з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Оленою Король.

Учасники зійшлися на думці, що захід має стати традиційним і проводитися в університеті щорічно, повідомляє відділ інформаційно-рекламної діяльності університету.