ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах влада взялася оздоровлювати криміногенну ситуацію забутими методами СРСР

Двісті сорок правоохоронців та близько восьмидесяти добровільних помічників міліції з числа працівників провідних підприємств міста Суми відсьогодні спільними патрулями виходять на охорону громадського порядку на вулиці обласного центру Сумщини.
Depo.
7 квітня 2015 08:26
ФОТО: depo.ua
У Сумах влада взялася оздоровлювати криміногенну ситуацію забутими методами СРСР
Тільки замість червоних пов'язок - жовто-сині

Про це повідомляє сайт обласного управління МВС України, передає Суми.depo.ua.

На нараді при голові обласної державної адміністрації, куди були запрошені керівники провідних сумських підприємств, розглядалось питання співпраці міліції та населення, спрямоване на оздоровлення криміногенної ситуації та недопущення терористичних проявів в регіоні. Начальник УМВС області запропонував повернутися до забутої практики і відродити добровільні народні дружини, аби разом з громадянами патрулювати вулиці міста та попереджувати злочинні прояви.

Як результат цього рішення - відучора на чергування разом зі співробітниками міліції вийшли і так звані "дружинники". Працівники ведучих сумських підприємств, робочі та майстри, інженери та техніки, вони пройшли своєрідний відбір та відповідну підготовку в органах правопорядку.

Перед виходом на маршрути - інструктаж та ознайомлення з ситуацією у місті. Патрульні занотовують орієнтування, розбирають фото розшукуваних злочинців та зниклих без вісти людей, отримують відповідне спорядження. Начальник УМВС області особисто вручає «дружинникам» посвідки члена добровільного громадського формування.

"За нинішніх складних умов ми зобов‘язані бути готовими до будь-якої події, будь то резонансний злочин чи терористичний акт. Наша мета - не допустити розвитку "донецького сценарію" і забезпечити в області стабільність і порядок. Допомогти нам у цьому зголосились громадські формування та робочі колективи підприємств, - говорить начальник УМВС України в Сумській області Анатолій Річкаль. - І зараз спільні патрулі вперше виходять на маршрути. По-перше, це дало нам змогу збільшити кількість нарядів та охопити більшу територію, а по-друге, присутність серед правоохоронців дружинників буде позитивно впливати на порушників та позитивно сприйматиметься населенням".

Новоспечені члени добровільної народної дружини говорять: якщо наша допомога зробить місто спокійнішим і забезпечить людям комфорт - ми готові допомогти.