У Сумах визначать, хто скаче краще за інших

13-14 червня в обласному центрі відбудеться відкритий чемпіонат міста з кінного спорту

У Сумах визначать, хто скаче краще за ін…

Змагання проходитимуть з дев’ятої ранку на спортивній базі обласного комунального навчально-тренувального закладу "Сумська кінна ДЮСШ" (вул. Веретенівська, 27).

13 червня чемпіонат стартуватиме з виїздок за програмою "Попередній Приз" (юнаки) та "UKR L-7". Цього дня відбудеться і конкур, який проходитиме за трьома маршрутами.

Маршрут №1 (висота 90 см. Ст. 238.2.2. Табл. А з врахуванням часу. Відкритий клас з окремим заліком для категорії "аматори" та "діти", коні 4-х років); маршрут №2 (висота 115 см. в дві фази. Ст. 274.5.6. Табл. А. Відкритий клас, коні від 5 років); маршрут №3 ("Джокер" - висота 130 см. Табл. А. Ст. 269.11.7.3, 269.11.7.5. Табл. А з врахуванням часу. Відкритий клас, коні від 6 років).

14 червня відбудуться змагання з подолання перешкод ще за трьома маршрутами, а перед цим - виїздки за програмами "Попередній Приз В" (діти) та "Малий Приз".

Маршрут №4 (висота 100 см. Ст. 238.2.2. Табл. А з врахуванням часу. Відкритий клас з окремим заліком для категорій "аматори" та "діти", коні 4-х років); маршрут №5 (висота 120 см. Ст. 238.2.2. Табл. А з врахуванням часу. Відкритий клас); маршрут №6 (висота 135 см. Ст. 238.2.2. Табл. А з врахуванням часу. Відкритий клас, коні від 7 років).

Нагородження переможців і призерів відбудеться після завершення програми чемпіонату 14 червня, передає Суми.depo.ua з посиланням на сайт мерії.