ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах відбувся форум ОТГ

Учасники змогли обговорити основні напрями реформування системи соціального захисту населення в умовах децентралізації та інші питання

Depo.
12 липня 2018 12:35
ФОТО: depo.ua

У Сумах під час обласного Форуму головам територіальних громад області презентували наявний інструментарій щодо формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

Березівська об'єднана громада Глухівського району поділилася з аудиторією досвідом у питаннях впровадження пілотного проекту інтегрованої системи соціального захисту населення в ОТГ. Про напрацюваннями в даному напрямку говорили й представники Краснопільської ОТГ. На їх прикладі учасники мали змогу дізнатися, які зміни відбулися в структурі ОТГ, як там працює система надання соціального захисту населення.

Також учасники змогли предметно обговорити основні напрями реформування системи соціального захисту населення в умовах децентралізації, утворення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення в ОТГ.

Голови ОТГ також змогли поспілкуватися з представниками Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації стосовно діяльності фронт-офісів, бек-офісів, надання соціальних послуг уразливим категоріям населення.

Джерело фото: mistaua.com

Нагадаємо, що ОТГ Сумщини отримують землю у комунальну власність.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook