ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах усі будинки "озброять" лічильниками тепла

Уряд продовжив дію програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергозберігаючого обладнання
Depo.
14 травня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
У Сумах усі будинки "озброять" лічильниками тепла
У Сумах усі будинки "озброять" лічильниками тепла

На цей рік заплановано стовідсотково дообладнати лічильниками тепла житловий фонд обласного центру, встановити понад 70 будинкових регуляторів, впровадити систему комплексного контролю за кількістю використовуваного газу в залежності від температури зовнішнього повітря, повідомив начальник управління ЖКГ Сумської ОДА Тарас Омельченко, пише Суми.depo.ua.

Програма держпідтримки населення при переході на альтернативне опалення була впроваджена в 2014 році і передбачає кредитування громадян на придбання твердопаливних і електричних котлів.

У нинішньому році розширено перелік обладнання і матеріалів, на які поширюється дія програми. При оформленні кредиту на заміну котла на негазовий можна розраховувати на компенсацію до 20% його вартості, але не більше 5 000 гривень, а при придбанні енергоефективного обладнання або матеріалів - 30%, але не більше 10 000 гривень.

До участі у програмі залучені "Ощадбанк", "Укргазбанк" і "Укрексімбанк".