ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах стало відомо, куди мер Лисенко зник на тиждень

Виявляється, міський голова, який з понеділка пішов у відпустку, відпочивав лише три дні і вже поїхав у відрядження
Depo.
19 червня 2015 13:46
ФОТО: depo.ua
У Сумах стало відомо, куди мер Лисенко зник на тиждень
У Сумах стало відомо, куди мер Лисенко зник на тиждень

18-19 червня офіційна делегація Сум на чолі з Олександром Лисенком бере участь у ІІ Балтійсько-Чорноморському економічному форумі, який проходить у Херсоні.

На захід приїхали 24 делегації з Литви, Латвії, Болгарії, Білорусі, Польщі, Хорватії, Словаччини, Туреччини, КНР, дипломатичні установи, представники бізнесових та наукових кіл, міжнародних організацій, пише Суми.depo.ua.

Мер Сум узяв участь у засіданні секції "Розвиток транспортно-логістичного комплексу", а також провів низку зустрічей з представниками делегацій та міським головою Херсона Володимиром Миколаєнком. Серед іншого вони домовилися про співпрацю в організації оздоровлення на Херсонщині дітей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

Сумська делегація також широко представила туристичний потенціал нашого міста на засіданні секції "Розвиток туристично-рекреаційного комплексу".

На запрошення організаторів форуму 20-21 червня сумчани також відвідають міста Складовськ та Гола Пристань.

У відповідь на теплий херсонський прийом мер Сум запросив учасників форуму познайомитися з містом над Пслом вже у вересні на святкуванні 360-річчя обласного центру.

Нагадаємо, на початку тижня в мерії Сум повідомили, що Олександр Лисенко пішов у відпустку.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua