ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах собаки влаштували базу відпочинку біля мерії

Заступник міського голови Віктор Волонтирець дав доручення активізувати відлов бродячих тварин
Depo.
23 квітня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua
У Сумах собаки влаштували базу відпочинку біля мерії
У Сумах собаки влаштували базу відпочинку біля мерії

Мерія відзначає, що КП "Сумижилкомсервіс" не в повному обсязі справляється зі своїми обов'язками по вилову чотириногих, передає Суми.depo.ua.

"Укуси домашніх тварин - 74, укуси бродячих тварин - 108, коли це таке було! Ми вже втомилися вислуховувати про бродячих тварин. Приймайте якість оперативні заходи", - звернувся посадовець під час засідання виконкому до директора КП "Сумижилкомсервіс".

Сергій Ситник у виправдання пояснив, що станом на 20 квітня підприємство використало всі кошти, які були виділені на відлов тварин на місяць. Не рятує й прибуток, який також спрямовують на вирішення цієї проблеми. Хоча запевнив: не зважаючи на відсутність планових надходжень коштів, бригади з відлову тварин виїжджають на виклики до найбільш агресивних та небезпечних тварин.

Однак те, як бореться підприємство з собаками, сьогодні наочно продемонстрували самі тварини. Прямо перед мерією, на площі Незалежності, зграя собак вляглася на газоні, де пробула впродовж тривалого часу.

Додамо, що в Сумах кілька місяців працювала робоча група за участю посадовців, громадських активістів, фахівців щодо запровадження гуманного методу поводження із безпритульними тваринами. Члени групи вивчали досвід інших міст України та країн Європи, опрацьовували механізм розв'язання проблеми. Наразі вже завершено підготовку відповідних рекомендації, які ближчим часом будуть передані на розгляд міської влади.

Нагадаємо, сумські медики відзначають загрозливе зростання кількості укусів тваринами.