ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах шукатимуть добровольців для "спецназу" Нацгвардії

Коли в країні йде війна, державі потрібна професійна армія
Depo.
11 січня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
У Сумах шукатимуть добровольців для "спецназу" Нацгвардії
У Сумах шукатимуть добровольців для "спецназу" Нацгвардії

Новостворювана бригада легкої піхоти Національної гвардії України, що дислокуватиметься у м. Гостомель Київської області, формуватиметься на професійній основі з урахуванням нових підходів та принципів, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу облради. 

Саме  з цього підрозділу, який планується підготувати за стандартами НАТО, розпочнеться поступовий перехід на професійну основу Нацгвардії України в цілому.

Найголовніший фактор при створенні нової бригади спецназу - людський ресурс. Гвардійці змінюють ставлення до військовослужбовців, техніки, ведення бою тощо. Військові частини модернізуються не за рахунок кількості, а за рахунок професійної готовності мотивованих бійців, орієнтованих на виконання своєї професійної спеціалізації, йдеться у повідомленні.

Тому у Сумах відкриється консультаційний центр, де працюватиме інструкторський відділ.

Зазначимо, на службу за контрактом запрошуються громадяни України у віці від 20 до 50 років, які придатні до служби за станом здоров’я, були учасниками бойових дій, пройшли професійно-психологічний відбір, не мають непогашених судимостей та готові навчатися і виконувати поставлені бойові завдання. Контрактникам пропонується грошове забезпечення від 7 тисяч грн і повний соціальний пакет.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми