ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах семирічну дівчинку вдарив струмом кіоск із випічкою

Маленька сумчанка отримала опіки долонь, а кардіологи зафіксували у неї збиття ритму серця - усе через бажання поласувати смачненьким
Depo.
19 травня 2015 09:37
ФОТО: depo.ua
У Сумах семирічну дівчинку вдарив струмом кіоск із випічкою
У Сумах семирічну дівчинку вдарив струмом кіоск із випічкою

Як розповідає мама 7-річної дівчинки, коли вони підійшли до кіоску на вулиці Горького, дитина схопилася за прилавок і раптом сильно закричала, прилипнувши до нього руками, передає Суми.depo.ua.

"Її витягнуло, як паралізовану. Я кинулася до неї, і відчула, що мене пробиває струмом. Я відразу відірвала її від прилавку", - повідомила мама дівчинки.

Медики дитячої обласної лікарні під час огляду потерпілої заявили, що ситуація серйозна і відправили дівчинку в реанімацію до міськлікарні. Там вона пробула добу, після чого її перевели в кардіологічне відділення. За тиждень дівчинку виписали.

"Зараз все нормалізувалося, але залишився великий переляк у дитини і в мене. Лікарі кажуть, що ми легко відбулися, адже було б мокро або трохи довше протрималася -могло б не витримати серце", - розповіла мати.

За даним фактом батьки звернулися до міліції. Була проведена експертиза, яка встановила ​​причину "пробивання" струмом.

Власник кіоску визнав свою провину, вийшов на зв'язок з батьками і запропонував свою допомогу в лікуванні дитини. Як зазначає мама, він сам був пригнічений даною ситуацією, переживав за стан дитини. До того ж після розголосу ситуація позначилася на іміджі кіоску.