ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах розібралися з подвійним тарифом на гарячу воду і пообіцяли зробити перерахунок

Після перерахунку або повернуть "живі" гроші, або направлять в рахунок майбутніх платежів
Depo.
17 квітня 2015 08:05
ФОТО: depo.ua

КП "Міськводоканал" зобов'язали провести перерахунок плати за обсяги питної води, які були використані теплопостачальними організаціями для подачі гарячої води. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на позачерговому засіданні міськвиконкому, пише Суми.depo.ua.

Нагадаємо, що подвійний розрахунок виник у липні 2014 року, коли сумчани були змушені платити за гарячу воду відразу двом організаціям КП "Міськводоканал" та "Сумитеплоенерго" або "КВПУ". Тепер же плата буде здійснюватися тільки теплопостачальним організаціям.

За словами директора КП "Горводоканл" Анатолія Сагача, з "Сумитеплоенерго" це питання було вирішене ще в лютому 2015 року, за січень був зроблений перерахунок і з того часу подвійних нарахувань не було. Нарахування по КВПУ також вирішуються цим рішенням міськвиконкому.

"Якщо теплопостачальні організації перерахують нам гроші, то вже в травні ми зробимо нашим жителям перерахунок", - зазначив Анатолій Сагач.

Скоріш за все, перерахунок буде зроблений в рахунок майбутніх платежів, але є ймовірність, що сумчани зможуть отримати перерахунок готівкою, з каси підприємства, констатує Gorod.sumy.ua.