ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ)

На вулиці СКД через використання важкої будівельної техніки багатоквартирна будівля почала тріщати по швах
Depo.
28 травня 2015 12:01
ФОТО: depo.ua
У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ)
У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ)

В останній день робіт, коли техніка вже виїжджала з двору, впав козирок над одним з під'їздів. Тепер мешканці будинку №38 б'ють тривогу, пише Суми.depo.ua.

Сорокарічний будинок і раніше давав тріщини, але після того, як по двору почали їздити вантажівки з асфальтом, й пішла вібрація, його руйнування посилилося, він почав тріщати. Деякі панелі почали виходити з стиків. Особливо це помітно на торці будинку. А в квартирах та під'їздах з'явилися чималі тріщини, кажуть мешканці.

Зі своєю проблемою вони звернулися до мера міста по телефону, той пообіцяв відреагувати, і навіть приїхав з телекамерами. Щоправда, не до будинку, який руйнується дому, а для інспектування відремонтованої дороги.

За словами мешканців, на місце також виїжджали співробітники "Сумижитла", які при огляді усно зробили висновок, що наявних причин для остраху у мешканців немає.

У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ) - фото 1

У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ) - фото 2

У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ) - фото 3

У Сумах почала розвалюватися старенька "хрущовка" (ФОТОФАКТ) - фото 4

Тим не менш, жителі будинку провели збори і все-таки мають намір привернути увагу міської влади до їх проблеми, оскільки побоюються, що їхній будинок просто розвалиться, повідомляє сайт 0542.