ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах мобілізований подав до суду на військомат, який не вважає гастрит хворобою

21-річний сумчанин доводить, що не здатний служити, і написав про це до прокуратури
Depo.
23 липня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
У Сумах мобілізований подав до суду на військомат, який не вважає гастрит хворобою
У Сумах мобілізований подав до суду на військомат, який не вважає гастрит хворобою

Чоловік упевнений: саме працівники військомату спровокували його хронічну хворобу, передає Суми.depo.ua. 

Леонід Шевельов чекав на свого товариша в центрі міста, коли раптом до нього підійшли співробітники міліції та військового комісаріату. Після уточнення даних вони виписали повістку. Наступного дня хлопець з'явився на медкомісію.

"Нас возили по лікарнях. То в одну, то в іншу, то до військкомату. З 8:00 до 15:00 я нічого не їв, а мені треба було приймати таблетки", - розповідає призовник.

Від стресу Леоніду стало зле і йому викликали "швидку". Нервова ситуація спровокувала загострення панкреатиту, яким призовник перехворів ще два роки тому. Але в особовій справі цей факт чомусь приховали: відповідні документи були приклеєні, а потім вирвані, розповів Леонід.

"Працівниками військкомату було, на мій погляд, неправомірно виключені документи з особової справи, що підтверджують його історію хвороби", - зазначив юрист Олесь Лук'яненко, якого найняв Леонід.

Лікар-гастроентеролог Олександр Сутурменко говорить, що хронічний гастрит не входить до переліку діагнозів, за якими госпіталізують у стаціонар. Проте сам призовник наполягає, щоб його поклали до лікарні. Він написав заяву до прокуратури, аби там дали оцінку діям працівників міського військкомату.

У військоматі ж упевнені: призовник симулює. "Випадків, коли не хочуть іти до армії, дуже багато, але такий випадок на моїй службі за 10 років перший", - зазначив військовий комісар Сум Юрій Полоус.

          Більше новин про життя мобілізованих Сумщини читайте на Суми.depo.ua