ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах в "шосту хвилю" мобілізують жінок

В Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги військовослужбовцями
Depo.
31 липня 2015 08:03
ФОТО: depo.ua
У Сумах в "шосту хвилю" мобілізують жінок
У Сумах в "шосту хвилю" мобілізують жінок

Сумський загін, з урахуванням досвіду попередніх хвиль мобілізації, якісно підготувався, вчасно розпочав та у встановлений термін завершив прийом визначеного приписного складу. Військову ж присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали понад 20 прикордонників, серед яких - 7 жінок, пише Depo.Суми.

У Сумах мобілізовані склали присягу на вірність українському народові - фото 1

Всього ж під час шостої хвилі мобілізації прийнято майже 170 бійців. Більшість призваних - добровольці. Є й такі, які вже проходили військову службу під час першої та другої хвиль мобілізації як у Прикордонному відомстві, так і в Національній гвардії України та Збройних Силах України.

У Сумах мобілізовані склали присягу на вірність українському народові - фото 2

З новоприбулими завершено проведення планової військової підготовки й найближчим часом вони будуть направлені до підрозділів охорони кордону для подальшого виконання завдань за призначенням, повідомили у Держприкордонслужбі.

У Сумах мобілізовані склали присягу на вірність українському народові - фото 4

У Сумах мобілізовані склали присягу на вірність українському народові - фото 5

Урочиста подія відбулася на стройовому плацу. Охоронців кордону привітали керівництво загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Юрієм РАТНІКОВИМ, ветерани-прикордонники, рідні, близькі, духовенство. Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Піщане протоієрей Максим провів обряд освячення всіх військовозобов'язаних. Отець окропив кожного святою водою, побажав всім міцного здоров'я та Божого благословення.

Більше новин про хід мобілізації читайте на Depo.Суми.