ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах фіксують зниження матеріальної допомоги бійцям АТО від громадян

Останнім часом мешканці Сум вже не так завзято виявляють бажання допомогти бійцям на передовій
Depo.
2 червня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua
У Сумах фіксують зниження матеріальної допомоги бійцям АТО від громадян
У Сумах фіксують зниження матеріальної допомоги бійцям АТО від громадян

За останній тиждень до Координаційного центру з питань допомоги вимушеним переселенцям у м. Суми звернулася лише одна сумчанка, яка надала матеріальну допомогу у сумі 150 грн, пише Суми.depo.ua.

Про це під час апаратної наради при міському голові розповіла заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Зарічного району м. Суми Ольга Фесенко.
За її словами, ТОВ "Магазин № 218" спрямував для військовослужбовців продукти харчування. Окрім того, в телефонному режимі надавалися консультації щодо першочергових потреб бійців та вимушених переселенців. Також було прийнято пакет документів для оформлення статусу учасника АТО.

Протягом тижня надійшло 750 наборів гуманітарної допомоги, які складалися із продуктів харчування та засобів побутової хімії. Із них 260 наборів отримали тимчасово переміщені особи, які нині проживають у Сумах. 290 було адресували переселенцям, які нині проживають у Сумській області.

Як у свою чергу повідомив у соціальній мережі Фейсбук активіст-волонтер Андрій Букін, зі скринь, що місяць стояли в магазині, було зібрано 436.95 грн.