ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах директор "Міськводоканалу" поскаржився СБУ, що його перевіряє невідомо хто

Склад і поведінка комісії, зібраної мером для перевірки водоканалу, викликала в керівника підприємства багато питань
Depo.
26 червня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua
У Сумах директор "Міськводоканалу" поскаржився СБУ, що його перевіряє невідомо хто
У Сумах директор "Міськводоканалу" поскаржився СБУ, що його перевіряє невідомо хто

Вона була створена 22 червня та об’єднала підписантів відкритого листа від громадських організацій, передає Суми.depo.ua.

Головою комісії призначили профільного заступника мера Івана Бортника, а секретарем - начальника міськвідділу житлового господарства Тетяну Власенко.

Кілька днів ні голова, ні секретар не збирали комісію, аби розпочати роботу. Тому проведення першого засідання ініціювали її рядові члени, обравши місцем зустрічі територію водоканалу.

Зібрання мало розпочатися сьогодні, 26 червня, о 9-й ранку. Але, за словами члена комісії Сергія Гапуніча, за годину до зустрічі надійшов дзвінок з департаменту інфраструктури про те, що засідання переноситься в кабінет Івана Бортника на 11:30. Оскільки багато членів комісії вже були в дорозі, вони вирішили все ж зібратися у водоканалі, пише Данкор.

Їх прийняв директор підприємства Анатолій Сагач. Розмова з членами комісії викликала в нього низку питань щодо кваліфікації перевіряючих. Це наштовхнуло його написати листа до СБУ, оскільки, за його словами, невідомо хто входить до громадських організацій, які ініціювали створення комісії та відставку директора.

За словами начальника юрвідділу КП "Міськводоканал" Наталії Литвиненко, перевіряти роботу підприємства можуть тільки правоохоронні або фіскальні органи, а також комісія, створена власником, тобто міськрадою.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua