ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах чергового "тимошенківця" призначили директором "по-тихому"

Керувати комунальним підприємством "Архітектура. Будівництво. Контроль" буде депутат Сумської міськради від "Батьківщини" Володимир Никоненко
Depo.
16 лютого 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Про це проговорився заступник мера Віктор Волонтирець під час внесення змін у проект рішення виконкому "Про визначення площ прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків", який розглядався на сьогоднішньому засіданні, поідомляє Depo.Суми.

Серед іншого, як зафіксував Данкор, було сказано, що замість звільненого в грудні минулого року Олександра Клюшника потрібно внести в комісію ім'я Володимира Никоненка. Також прозвучало прізвище учасника АТО Володимира Лаврика, який став директором КП "Зеленбуд" і пані Клименко, яка тепер керує КП "Сумижитло".

Як повідомив сам Володимир Никоненко, він є директором КП "А. С. К." з 12 лютого.

Реагуюч на повідомлення про призначення Никоненка, мер заяив, що новий директор пройшов горнило війни і тюрму режиму Януковича. І цілком достойний цієї посади. І призначення відбулося зовсім не за партійним принципом. Ну а те, що "забули" обговорити це призначення із громадськістю пояснив "недостатком часу".

Згідно з біографії пана Никоненко, розміщеної на сайті мерії, в 2008 році він закінчив коледж СНАУ та отримав спеціальність "Юрисконсульт". У Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана отримав спеціальність "Маркетолог". 2009 - 2015 рр. працював менеджером з продажу у кондитерській компанії "АВК" у Києві. У 2013 - 2014 рр. був помічником народного депутата України. У 2015 році брав участь в АТО в складі батальйону "ОУН", воював у селі Піски Донецького району, Донецької області.

Нагадаємо, мер Сум Олександр Лисенко, незважаючи на свої неодноразові заяви про публічність та відкритість, славиться прихильністю до призначення керівників структурних підрозділів міськради та комунальних підприємств за партійним принципом.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми