ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах безробітнім даватимуть взуття та їжу

Територіальний центр "Берегиня" значно розширив коло громадян, які мають право на адресну допомогу
Depo.
25 червня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua
У Сумах безробітнім даватимуть взуття та їжу
У Сумах безробітнім даватимуть взуття та їжу

До центру відтепер можуть звертатися сумчани похилого віку, інваліди, хворі, які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, інвалідів, осіб похилого віку за умови, що середньомісячний сукупний дохід родини нижчий 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї. Про це пише Суми.depo.ua.

У "Берегині" допомогу нададуть і громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, сумчанам, які зіштовхнулися зі стихійним лихом, катастрофою (і утримують неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї нижчий за прожитковий мінімум.

Такі категорії населення центр "Берегиня" безоплатно забезпечує продуктами харчування, одягом, взуттям, засобами догляду за тяжкохворими, благодійними обідами - за умови подання письмової заяви, довідки про склад сім'ї та про її доходи, пише сайт мерії.

Звернутися за допомогою можна за адресою: м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18, або за телефоном: (0542) 604-995, 327-774.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua