ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах банк "Столичний" визнали неплатоспроможним

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію у фінансову установу
Depo.
10 липня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
У Сумах банк "Столичний" визнали неплатоспроможним
У Сумах банк "Столичний" визнали неплатоспроможним

Як повідомляється на сайті банку, вона введена терміном на три місяці - до 9 жовтня 2015 року, тимчасовим адміністратором банку призначений Володимир Кухарєв, передає Суми.depo.ua.

За інформацією банку, у цей період його вкладники можуть одержати свої кошти за поточними та картковими рахунками, а також за депозитами, термін дії яких закінчився, у межах 200 тис. грн. Про початок виплат банк обіцяє повідомити додатково.

За інформацією на сайті Національного банку України, регулятор проводив роботу з банком у зв`язку зі здійсненням банком ризикової діяльності і погіршенням показників фінансового стану, проте керівництво та акціонери банку не вжили необхідних заходів. Крім того, банк, за даними НБУ, не виконував свої зобов`язання перед вкладниками та іншими кредиторами.

Банк "Столичний" (раніше - "Бонус Банк") працює на ринку України як Сумський регіональний банк з 1993 року і входить до групи невеликих фінустанов за активами.

За інформацією на сайті НБУ, ключовими власниками банку є громадяни України Сергій Ткаченко та Євген Антипенко, яким належить 49,2835% і 14,1568% акцій банку, відповідно.

Додамо, що це вже 54-й банк, в який введена тимчасова адміністрація за останні півтора року, впродовж яких триває очищення банківської системи України.

Більше новин про фінансове життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua