У Сумах б'ють на сполох через кір

В Сумській області, як і по всій Україні, спостерігається негативна динаміка захворюваності на кір

За минулий тиждень в Сумах зареєстрували шість випадків захворювання на кір, передає Depo.Суми із посиланням на "Панораму".

За словами в.о. начальника міськвідділу охорони здоров'я Олени Чумаченко, випадки захворювання фіксують серед дорослих. Всього ж з початку року в місті зареєстровано 29 випадків, в тому числі 5 дітей.

"Це лише частина загальнообласної статистики, - констатує очільник обласного управління охорони здоров'я Сергій Бутенко.- З початку цього року в області вже зафіксовано 57 випадків захворювання на кір, а минулого тижня цей показник склав 12 осіб. Потрібно відзначити, що зараз в Сумській області, як і по всій Україні, спостерігається негативна динаміка захворюваності на кір. У 2018 році в області зареєстровано 299 випадків захворюваності, з яких 204 - дорослі, а 95 – діти".

За словами Бутенка, питання імунізації населення області проти кору знаходиться на постійному контролі в обласному управлінні охорони здоров'я. Якщо говорити про дітей, то вони можуть безкоштовно отримати щеплення проти кору згідно з календарем щеплень.

Нагадаємо, що на Закарпатті знижується кількість хворих на кір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми