ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах активісти хочуть перебудувати роботу міської влади

Сумчани виступають з ініціативою реорганізувати роботу міськради та виконкому
Depo.
14 травня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

У міській раді зареєстрували три ініціативні групи по внесенню місцевих ініціатив на розгляд Сумської міської ради.

Про це повідомили у відділі з питань діяльності ради. Про реєстрацію таких ініціативних груп городян зроблені відповідні записи в Книгу реєстрації місцевих ініціатив в місті Суми, пише Суми.depo.ua.

Йдеться про такі місцеві ініціативи:

"Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Сумської міської ради"(уповноважений представник - Дмитро Шестерньов);

"Про внесення змін до регламенту роботи виконавчих органів Сумської міської ради"(уповноважений представник - Дмитро Шестерньов);

"Щодо звітності депутатів Сумської міської ради" (уповноважений представник - Дмитро Лантушенко).

Уповноважені представники подали до міської ради відповідні повідомлення про створення ініціативних груп, протоколи установчих зборів та списки реєстрації учасників установчих зборів.

Після перевірки наданих відомостей була здійснена реєстрація ініціативних груп. Про це були повідомлені їх уповноважені представники.

Також на муніципальному порталі створено розділ "Місцеві ініціативи", де буде оприлюднена інформація про подані ініціативах.

Нагадаємо, Сумська міська рада третього березня 2015 року прийняла рішення №4035 "Про Порядок внесення місцевих ініціатив на розгляд Сумської міської ради". Ним було оновлено процедуру внесення таких ініціатив, яка діяла ще з 2005 року.

Мітки: #