ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах 2% підлітків вважають себе наркоманами - опитування

Такі результати показало анонімне анкетування, яке провела серед молоді міста "Клініка, дружня до молоді", що на базі Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди
Depo.
27 червня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
У Сумах 2% підлітків вважають себе наркоманами - опитування
У Сумах 2% підлітків вважають себе наркоманами - опитування

Згідно отриманих даних, кожен п'ятий підліток у Сумах пробував "легкі" наркотики, у тому числі 15% - декілька разів у житті, 2% вживають постійно, 2% вважають себе наркоманами, передає Суми.depo.ua.

Напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків сумські фахівці обговорили профілактику наркозалежності серед молоді. Вони вирішили розширити просвітницьку роботу для навчальних закладів міста на базі "Клініки, дружньої до молоді". До заходів залучатимуть волонтерів громадських організацій.

Так, учням Сум демонструватимуть можливі наслідки вживання наркотичних речовин, поширять інформацію про анонімний прийом лікаря-нарколога на базі "Клініки, дружньої до молоді". Крім того, планують розробити брошури з контактами організацій, які допомагають побороти залежність, а також активізують роботу громадських наркопостів у школах, пише сайт мерії.

Додамо, що на обліку в обласному наркодиспансері перебуває 692 сумчанина, у тому числі 369 - хворі на наркоманію і 323 - ті, що вживають епізодично. На профілактичному обліку перебуває 9 підлітків.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua