ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шостці вдарили велопробігом по утилізації небезпечних відходів (ФОТОФАКТ)

Жителі райцентру на одну годину пересіли на велосипеди. Таким чином городяни намагались привернути увагу громадськості до екологічних проблем міста і району
Depo.
26 червня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
У Шостці вдарили велопробігом по утилізації  небезпечних відходів (ФОТОФАКТ)
У Шостці вдарили велопробігом по утилізації небезпечних відходів (ФОТОФАКТ)

Організатори екологічного велопробігу, ГО "Рідне місто", занепокоєні, що два утилізаційні підприємства - ТОВ "Сервісний центр регенерації масел" та ТОВ "Безпечні технології утилізації" - направили скарги до Державної регуляторної служби України щодо рішення Міністерства екології та природних ресурсів про анулювання їх ліцензій на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними хімічними відходами, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Як зауважив представник громадського об'єднання Геннадій Гордієнко, шосткинці не погоджуються з тим, щоб місто і район продовжували використовувати як майданчики для утилізації небезпечних відходів.

Тим більше, що і Шосткинська міська рада і сільські ради Шосткинського району заборонили на своїх територіях утилізацію відходів 1-2 класів небезпеки.

Підтримали ініціативу ГО і жителі Шостки. Більше 70 чоловік зібралися на екологічний велопробіг. Серед них були члени міського клубу "Шостка-Вело", які професійно займаються велотуризмом, любителі на своїх "залізних конях", та, навіть, інваліди-візочники.

Учасники проїхали вулицями міста і подолали дистанцію у 18,7 кілометрів.

Більше новин про життя Сумщини - на Суми.depo.ua