ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шостці оголосили епідемію та на тиждень продовжили карантин

Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Depo.
22 січня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
У Шостці оголосили епідемію та на тиждень продовжили карантин
У Шостці оголосили епідемію та на тиждень продовжили карантин

За інформацією лікаря-епідеміолога Шосткинського міськрайонного управління головного управління Держсанепідемслужби в Сумській області Олександра Маркова, епідемічний поріг перевищено в 1,5 рази. Показник захворюваності становить 135, 22 осіб на 10 тис. населення за тиждень, що в 1,5 вище порогового рівня для цього тижня року, рівного 88,78 осіб на 10 тис. населення. Таким чином, рівень захворюваності населення характеризують як епідемію, пише Depo.Суми

За медичною допомогою, за словами Олександра Маркова, за поточний тиждень звернулося 1054 людини, що в 2,9 рази більше, ніж за попередній. 

Діти звертаються за медичною допомогою більше в 2,6 рази: 643 проти 244 за попередній тиждень, а школярі в 2,3 рази - 237 осіб проти 102 відповідно, - поінформував фіхівець. 

У зв'язку з епідемією прийнято рішення продовжити ще на тиждень з понеділка 25 січня до п'ятниці 29 січня включно карантинні заходи в школах.

Також вирішили призупинити навчальний процес у професійно-технічних училищах міста, скасувати проведення масових заходів.

Дитячі садки вирішено повністю не закривати на карантин, однак батькам дошкільнят рекомендується, по можливості, залишати дітей вдома.

Керівникам підприємств, установ і організацій, об'єктів торгівлі, сфери обслуговування рекомендовано ввести масковий режим, повідомляє Шостка.info.

Вирішується й питання про проведення дезінфекції громадського транспорту.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми