ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шостці декомунізували 10 вулиць з семи десятків "можливих"

Члени міськвиконкому виконкому розглянули проект рішення про перейменування 73 вулиць і провулків, які підпадають під дію закону про заборону тоталітарного режиму
Depo.
20 лютого 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
У Шостці декомунізували 10 вулиць з семи десятків "можливих"
У Шостці декомунізували 10 вулиць з семи десятків "можливих"

До виконавчого комітету надійшло чимало пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків. Їх вносили представники місцевої влади, громадськості, робочої групи, яка була створена в мерії з питань декомунізації, пише Depo.Суми.

У мерії запропонували поки що перейменувати тільки ті вулиці, нові назви яких обговорювалися з жителями і вони висловилися "за". Що стосується інших вулиць, які підлягають перейменуванню, то,члени виконкому вирішили провести додаткові громадські слухання.  

Таким чином, перейменовані: вул. Войкова в вул. Джерельна, пров. Войкова - пров. Джерельний, вул. Героїв Хасана в вул. Музичну, вул. Калініна в вул. Калинова, вул. Комсомольську в вул. Вишневу, вул. Свердлова в вул. Соснову, пров. Свердлова в пров. Сосновий, вул. Фрунзе в вул. Каштанову, вул. Ярославського в вул. Коржовська, пров. Ярославський в пер. Коржівський. 

Також частина вулиці, що пролягає від вул. Некрасова, 20 А до вул. Онуприенко, 1 названа вул. Ветеранів Афганістану, повідомляє Шостка.info.

У Шостці декомунізували 10 вулиць з семи десятків "можливих" - фото 1

У Шостці декомунізували 10 вулиць з семи десятків "можливих" - фото 2

Міська влада вирішила не перейменовувати вул. Бєлінського, вул. Герцена, вул. Горького, вул. Джамбула, пров. Джамбула, вул. К. Маркса, вул. Олега Кошового, вул. Марата, пров. Марата, вул. Маяковського, пров. Маяковського, вул. Паризької Комуни, вул. Чернишевського, вул. Сакко і Ванцетті, вул. Енгельса, вул. 8 Березня, пров. 8 Березня, вул. 1 травня.

Читайте також: У Шостці на Сумщині знесуть чотири пам'ятники Леніну

Більше про життя Сум та області чита