ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумській мерії навіть бояться називати бунт тролейбусників "страйком"

За невиконання працівниками "Електроавтотрасу" своїх трудових обов’язків навіть не застосуватимуть дисциплінарних стягнень
Depo.
11 лютого 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
У Сумській мерії навіть бояться називати бунт тролейбусників "страйком"
У Сумській мерії навіть бояться називати бунт тролейбусників "страйком"

За словами начальника правового управління міськради Олега Чайченка, сьогоднішній інцидент, коли водії не вийшли на лінії, в юридичній площині не вважається страйком за відсутності колективного спору, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Тобто, якщо б Сумська міська рада відмовилася виконати вимоги найманих працівників та надати матеріальну підтримку підприємству, то виник би колективний спір, який би міг закінчитися страйком. В даному випадку працівники відмовилися виконувати свої обов’язки у зв’язку з несплатою заробітної плати. З обох сторін спостерігається невиконання колективного договору.

Загалом, невиконання працівниками трудових обов’язків є підставою для застосування дисциплінарних стягнень. Але стан справ не стоїть у пошуку винних, оскільки питання вирішено по суті.

Зазначимо, як повідомляється, сьогодні о 7.30 замовлення КП "Електроавтотрансу" на 2 мільйони, відкориговане під заробітну платню, було надане казначейській службі. Уже о 8.30 Київ прийняв замовлення, близько 16.00 кошти мають надійти на підприємство.

Нагадаємо, на позачерговій сесії 5 лютого міська рада виділила КП "Електроавтотранс" 2 мільйони на погашення боргів по зарплаті, але трапився збій у підготовці банківських документів, тому гроші до комунальних перевізників не дійшли.

Тим часом мітингувальники оголосили всі свої вимоги та підписали звернення до міського голови. Просять, аби їм виплатили заборгованість із заробітної плати за три місяці та вимагають нового менеджмента, який би вивів підприємство із глухого кута, повідомляє СпецКор.

Нагадаємо, від ранку жоден комунальний транспорт не курсує містом. А це 44 тролейбуси та автобуси. Водії та кондуктори вимагають виплати заборгованості із зарплати.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми