У Краснопільському районі латають великі дорожні ями (ФОТО)

 У Краснопільському районі на шляхах, які не облаштовувалися десятки років, наразі проводять ремонт

На Сумщині в Угроїдах завершують ремонт дорожнього покриття на найгіршій ділянці автодороги в селищі, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення ОДА.

Роботи проводились за кошти, виділені обласною владою на прохання Краснопільської ОТГ у рамках реалізації Стратегії громади за напрямком покращення транспортного сполучення із старостинськими округами.

Крім того, наразі проводиться ямковий ремонт на автошляху від с. Глибне до с. Осоївка. Стан дорожнього покриття унеможливлює нормальне транспортне сполучення між смт. Краснопілля та Осоївським старостинським округом.

Голова громади Юрій Яремчук спільно із керівництвом Осоївського старостинського округу, місцевої агрофірми та Краснопільського райавтодору провели нараду стосовно якості та оптимальних термінів проведення робіт. Ремонт здійснюється за кошти громади та агрофірми в рамках соціального партнерства.

Джерело фото: Сумська ОДА

Розпочався й поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-18 Краснопілля – Контрольно-пропускний пункт "Покровка" (окремими ділянками).

Нагадаємо, що на Деражнянщині продовжують ремонтувати дороги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #дороги