ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ)

Офіційною причиною займання є занесення джерела вогню ззовні. За даним фактом ведеться слідство
Depo.
26 травня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua
У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ)
У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ)

Загоряння трамваю в Конотопі на початку травня сталося внаслідок підпалу. Нагадаємо, загорівся трамвайний вагон, який повернувся з рейсу в депо і очікував на проходження техогляду, інформує кореспондент Суми.depo.ua.

За словами працівників КП "Конотопське трамвайне управління", постраждав найкрасивіший, розфарбований у патріотичні кольори вагон, в якому не так давно зробили капітальний ремонт.

Гасили полум'я відразу два відділення пожежної частини, витративши близько 5 тонн води. Однак врятувати трамвай, який спалахнув зсередини, не вдалося. Як повідомив директор КП "Конотопське трамвайне управління" Сергій Бобровник, згорілий вагон не підлягає реконструкції і може бути використаний хіба що на запчастини. Незважаючи на те, що вагону виповнилося 32 роки і його оціночна вартість становила всього 350 гривень, підпал завдав підприємству непоправної шкоди.

Якщо раніше на лінію щодня виходило 11 трамвайних вагонів, один з яких був запасним, то зараз містом курсує лише 10 трамваїв. Тому в разі найменшої поломки відбувається збій у роботі підприємства.

До відома, на купівлю трамвайного вагона, навіть такого, що був у використанні, необхідно витратити кілька мільйонів гривень. Таких коштів КП "Конотопське трамвайне управління" на сьогоднішній день не має.

У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ) - фото 1

У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ) - фото 2

У Конотопі пофарбований у національні кольори трамвай підпалили навмисно (ФОТОФАКТ) - фото 3