У Конотопі на вихідних відбудеться "Твоя Країна fest"

Фестиваль української музики "Твоя Країна fest" пройде у Конотопі 8 вересня за підтримки Міністерства інформаційної політики України

На фестивалі, неподалік від кордону з Росією звучатимуть пісні у виконанні Фоми та гурту "Мандри", гуртів "Антитіла" та GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre, передає Depo.Суми із посиланням на сайт ОДА.

Фестиваль проводиться на виконання Указу Президента "Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України".

У День Незалежності, 24 серпня 2018 року, "Твоя Країна fest" відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область). 11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом. 15 вересня фестиваль приїде в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

Джерело фото: "Голос Конотопу"

Нагадаємо, що сумчан на вихідних кличуть на свято Роменського мікрорайону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми