У Глухові може виникнути проблема із вивозом побутових відходів, - Держекоінспекція
Через нехтування вимогами природоохоронного законодавства у Глухові може виникнути проблема із вивозом побутових відходів населення
- Суми
-
18 травня 2020 13:10

За результатами перевірки, Держекоінспекцією було видано обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язано ТОВ "Зеленбуд" у 3-місячний термін усунути виявлені порушення. Але під час контролю виконання припису було виявлено, що зазначені порушення підприємством так і не виправлені, відтак у Глухові може виникнути серйозна проблема із вивозом побутових відходів населення, передає Depo.Суми із посиланням на Державну екологічну інспекцію у Сумській області.
15 травня 2020 року Держекоінспекція у Сумській області отримала повний текст рішення Сумського окружного адміністративного суду про застосування заходів реагування у сфері державного контролю до ТОВ "Зеленбуд".
Цим рішенням суд задовольнив адміністративний позов Інспекції до ТОВ "Зеленбуд" в частині повного зупинення виконання робіт із видалення (захоронення) відходів на удосконаленому полігоні складування твердих побутових відходів в м. Глухів по вул. Путивльській до моменту повного виконання пунктів припису, виданого Інспекцією.
Підставою для позову Інспекції стало те, що у жовтні 2019 року, під час планової перевірки, екоінспекторами було виявлено низку грубих порушень екологічного законодавства під час експлуатації полігону ТПВ. Зокрема, ТОВ "Зеленбуд" не обладнало дезбар’єр, не встановило огорожу на деяких відрізках по периметру полігону, допускало розміщення неперероблених відходів та не вело облік кількості завезених ТПВ. Крім того, всупереч вимогам ст.ст. 10, 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря", ТОВ "Зеленбуд" не здійснило інвентаризацію джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, не розробило документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферу та не отримало дозвіл на викиди.
За результатами перевірки, інспекцією було видано обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язано ТОВ "Зеленбуд" у 3-місячний термін усунути виявлені порушення. Але під час контролю виконання припису було виявлено, що зазначені порушення підприємством так і не виправлені. Якщо до 13 червня підприємство не виконає законні вимоги Держекоінспекції або не оскаржить рішення в апеляційному суді, Інспекція буде зобов’язана здійснити опломбування контрольно-пропускного пункту полігону ТПВ м. Глухова. Відтак, через безвідповідальність керівництва ТОВ "Зеленбуд", нехтування ним вимогами природоохоронного законодавства, ігноруванням припису Державної екологічної інспекції у Сумській області, у Глухові може виникнути серйозна проблема із вивозом побутових відходів населення.
Нагадаємо, що вчені відкрили фермент, який зможе переробляти пластикові пляшки за кілька годин.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:12Офіцер ЗСУ на Сумщині привласнив понад 2,4 млн грн на фіктивних бойових
- 12:34Прикордонники знищили ворожі дрони на Харківщині та Сумщині
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 09:28Вночі російські дрони атакували Суми. Є влучання
- 15:00На Сумщині рашисти ударили по полю групи "Укрлендфармінг": поранено 12 людей та пошкоджено близько 30 одиниць сільгосптехніки ФОТО
- 13:23На Сумщині чоловік замовив убивство колишньої співмешканки. Його затримали ФОТО
- 12:55На Сумщині знешкодили бойову частину дрона, що впав на приватне обійстя
- 09:35Ворог вдарив по аграріях на Сумщині: Поранені 11 людей, понівечена техніка ФОТО
- 14:21Сили оборони відтіснили рашистів поблизу двох сіл на Сумщині, - DeepState
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 21:47 ЗСУ зірвали російський наступ на Суми, — Зеленський
- 10:52Черговий агент у рясі: СБУ затримала московського попа, що коригував атаки по Сумщині
- 10:34На Сумщині затримали чоловіка, що виготовляв фіктивні медичні довідки для військовозобов'язаних
- 08:52На місці удару в Сумах виявили тіло охоронця, - ОВА
- 08:01Окупанти вранці вдарили дронами по Сумах, загорілася нежитлова будівля
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 10:51Росіяни атакували Свято-Воскресенський Кафедральний собор ПЦУ в центрі Сум